این روزها ارزش وقت بیش از هر زمان دیگر به چشم می آید . بعد از یک روز پر مشغله و درگیری های روزمره، ما ارزش اوقات فراغت خود را بیشتر از قبل میدانیم و برنامه های فشرده ای برای همان زمان کوتاه در نظر می گیریم .زندگی مدرن، نحوه خرید کردن دیگری را می طلبد. خریدی که در آن از اتلاف زمان های طولانی در صف و ترافیک و آلودگی هوا و .. خبری نباشد تا زمان بیشتری را به خودمان اختصاص دهیم.
همان طور که میدانید پر مصرف ترین کالاهای روزانه ما محصولات سوپرمارکتی است. محاسبه زمانی که در طول روز برای تهیه این کالاها مصرف می‌کنیم تنها زمانی مشخص می‌شود که نحوه خرید خود را تغییر دهیم.
تیم نوبران با تجربه در حوزه کالاهای تند مصرف سعی دارد تا شرایطی را به منظور تسهیل در خرید و تامین سبد کالای شما بوجود آورد.
سوپر مارکت آنلاین نوبران با تنوع بیش از 1000 محصول و با ارسال رایگان به سراسر شهر اهواز (برای سفارشات بیش از 50.000 تومان) حتی در روزهای تعطیل سعی می‌کند علاوه بر کمک به كاهش آلودگي هوا، تجربه خریدی آسان و دلپذیر برای مخاطب به وجود بیاورد. این امکان را به مشتری می دهد تا برنامه روزانه و خرید خود را کاملا مدیریت کند. محصولات در این سایت همگی تازه و با تاریخ‌های به روز می باشند که به ما کمک می‌کند بتوانیم محصولاتی نظیر گوشت و مرغ و ماهی تازه را در کنار میوه و سبزیجات و حتی محصولات لبنی در اختیار داشته باشیم.
از دیگر مزایای نوبران، گارانتی کیفیت محصول می‌باشد، که شامل بازگشت وجه یا تعویض محصول در صورت عدم رضایت مشتری از نوع بسته‌بندی محصول یا ایرادی در قیمت و کیفیت می‌باشد.
ما مفتخریم با ارایه بهترین و معتبرترین برند‌ها از تامین کنندگان داخلی و خارجی سلیقه و نیاز تمام مشتریان را پوشش دهیم.
نوبران تلاش می‌کند با ارائه این خدمات تجربه خرید متفاوتی را برای مشتری به وجود بیاورد.

توضیحات نحوه کارکرد نوبران:
شما در هر منطقه از اهواز میتونید کالاهای درخواستی خود را مانند میوه ،مرغ ، گوشت و مواد غذایی را به صورت آنلاین درخواست نماییدتا نوبران کالاهای درخواستی شما را از فروشگاهی طرف قرار داد خود برای شما با هزینه ارسال رایگان(بالای 50 هزار تومان) ارسال نماید و هزینه را درب منزل پرداخت نمایید

آدرس نوبران:خوزستان،اهواز،خایابان آزادگان ، خیابان نشاط،ساخنمان نشاط،طبقه دوم واحد 6
تلفن تماس:09167559181   06132212979
مدیر مسئول : مسعود قطبی پور